LECZENIE ALKOHOLIZMU
Tekst
Slider

Leczenie uzależnienia od alkoholu

Na skuteczny proces leczenia uzależnienia od alkoholu składa się kilka czynników. Jednym z najważniejszych jest determinacja Pacjenta do podjęcia terapii uzależnienia od alkoholu. Przed podjęciem świadczeń polegających na terapii uzależnienia od alkoholu każdorazowo wymagana jest zgoda Pacjenta. Nawet jeśli decyzja Pacjenta o podjęciu terapii uzależnienia od alkoholu wynika z nacisków ze strony jego najbliższych, czy też związana jest z decyzją np. jego pracodawcy lub Sądu. Bez zgody Pacjenta nie możemy podjąć się udzielenia świadczeń.

Prywatny Ośrodek Detoksykacji

Anonimowe i bezpieczne odtruwanie organizmu z alkoholu, narkotyków i leków. Pełna opieka lekarska, wsparcie terapeutyczne oraz 24h opieka medyczna.

Poradnia leczenia uzależnień

Zapewniamy opiekę podczas wszystkich etapów leczenia. Posiadamy gabinety, organizujemy spotkania oraz warsztaty. Program zapewnia dostęp do wymaganych chorobą świadczeń.

Prywatny Ośrodek Terapeutyczny

Nowoczesny program leczenia i terapii uzależnień oparty na pogłębionej psychoanalizie, czyli docieraniu do sedna / przyczyn problemy i jego eliminacja.

Dlaczego nasi Pacjenci osiągają tak wysokie wyniki w utrzymywaniu abstynencji? Podstawa naszego Programu Terapii Uzależnienia od Alkoholu jest oparta na silnym JA. Osiągniecie wysokiej jakości życia, życia w kontrolowanej abstynencji, bez Ciebie i Twojego zaangażowanie nie jest możliwe. Dlatego też tak dużą rolę przywiązujemy do tego byś osiągnął harmonie życia, być naprawdę poznał prawdziwego siebie.

Każdy z nas jest inny, wyjątkowy. Każdy z nas popełnia błędy. Ważne by nie poddać się myśli, „widocznie tak musi być”, „widocznie taki jestem”. Wyjście z nałogu wymagać będzie od Ciebie wielu zmian, ciężkiej pracy i wyrzeczeń. Wystarczy, że powiesz TAK, chcę podjąć leczenie, a my dostarczymy Ci wszystkie niezbędne elementy nowoczesnego, a co najważniejsze skutecznego procesu terapeutycznego.

PORADNIA LECZENIA UZALEŻNIEŃ

Zapewniamy opiekę uwzględniającą wszystkie etapy leczenia uzależnienia. Posiadamy dedykowane gabinety, organizujemy spotkania terapeutyczne oraz warsztaty. Realizowany program zapewnia naszym Pacjentom dostęp do wszelkich wymaganych chorobą świadczeń.

TERAPIA INDYWIDUALNA I GRUPOWA

Proponowane przez nas świadczenia terapeutyczne udzielane są zarówno w formie terapii indywidualnej, jak i grupowej. W zależności od potrzeb zdrowotnych Pacjenta zapewniamy szeroki wachlarz świadczeń dedykowany zainteresowanemu, jak i jego najbliższym.

ODDZIAŁ DZIENNY TERAPII UZALEŻNIEŃ NFZ

W ramach naszej oferty dedykowanej osobom uzależnionym od alkoholu, hazardu lub alkoholu
i innych uzależnień oddajemy do Państwa dyspozycji ofertę terapii uzależnień w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia na Oddziale Dziennym
(pon-pt 9:00 – 14:00).

TERAPIA DLA MIESZKAŃCÓW Gm. PIASECZNO

Miło jest nam zakomunikować,
iż już od ponad 5 lat,
mamy przyjemność realizować Projekt Burmistrza Gminy Piaseczno,
w ramach którego udzielana jest pomoc mieszkańcom gminy uzależnionym
od alkoholu oraz ich rodzinom.

Terapia uzależnienia od alkoholu prowadzona jest w formie spotkań indywidualnych i grupowych. Jeśli są to Toje początki. Jeśli nie umiesz, nie możesz przestać pić, oddajemy do Twoje dyspozycji naszą Prywatną placówkę detoksykacji, w której otrzymasz nie tylko pomoc medyczną, ale również terapeutyczną.

Jak rozpocząć terapię? Od czego zacząć? Przede wszystkim diagnostyka. Umów się na spotkanie z lekarzem psychiatrą – nie bój się, oni naprawdę nie gryzą 🙂

Umawiając wizytę powiedź, z jakim problemem przychodzisz. To ważne, gdyż nie każdy lekarz psychiatra ma doświadczenie w pracy z pacjentem uzależnionym od alkoholu. Zwróć też uwagę, czy w wybranej przez Ciebie poradni mają program dla osób uzależnionych od alkoholu i czy jest on kompletny. W naszej placówce zapewniamy możliwość skorzystania ze wszystkich elementów Programu Terapeutycznego, począwszy od oferty Ośrodka Detoksykacji, skończywszy na Wsparciu Rodziny i Bliskich naszych Pacjentów.

0
URATOWANYCH DUSZ
0
PORAD DZIENNIE
0
UŚMIECHÓW
0 %
RADOŚCI Z ŻYCIA

W MEDILIFE posiadamy kompleksowy Program terapeutyczny niezbędnych do pomocy, na każdym etapie pracy nad abstynencją, a tym samym zmianą swojego dotychczasowego życia. Czasem wymaga, to powrotu do przeżytych traum, okresów, w którym zabrakło sił by przeciwstawić się złu, którego doznawałaś / doznawałeś. Nawet najlepszy terapeuta nie pomoże Ci, jeśli nie przepracujesz swojej historii życia. Może wydać Ci się to banalne, ale właśnie tak jest. Dlatego w swojej pracy stawiamy na Ciebie!

W leczeniu uzależnień kierujemy się holistycznym podejściem do problemu, z jakim zgłasza się do nas Pacjent, dlatego też pracujemy nad tym, by osiągnął on pełną harmonie we wszystkich obszarach swojego życia. Za Twoją zgodą udzielamy pomocy również Twoim najbliższym, rodzinie, przyjaciołom, dzieciom.

Zapewniamy Państwa, że stosujemy zasady bezpieczeństwa wg zaleceń światowej organizacji zdrowia (WHO) aby zabezpieczyć zdrowie naszych pacjentów w związku z epidemią koronawirusa COVID - 19.

Got it!
X