BEZPŁATNA TERAPIA UZALEŻNIEŃ w MEDI-LIFE

MEDILIFE Grupa Terapii Uzależnień od Alkoholi, Leków, Narkotyków i Hazardu BLOG

Mamy przyjemność poinformować, iż zwiększyliśmy liczbę BEZPŁATNYCH świadczeń Leczenia i Terapii Uzależnień od alkoholu, i alkoholu w połączeniu z innymi substancjami psychoaktywnymi (leki, narkotyki, dopalacze) oraz uzależnienia od hazardu.

Świadczenia dedykowane są osobom uzależnionym oraz osobom borykających się z nadużywaniem alkoholu, leków, narkotyków.

W związku z decyzjami Ministerstwa Zdrowia dostęp do świadczeń medycznych innych niż związanych z pandemią jest znacząco ograniczony. Mają na uwadze pogarszający się stan zdrowia Pacjentów, ramach negocjacji z NFZ udało nam się zwiększyć liczbę bezpłatnych świadczeń leczenia i terapii uzależnień.

Kwalifikacja na Oddział dzienny odbywa się w naszych Poradnia Leczenia i Terapii Uzależnień w Warszawie, Piasecznie oraz Konstancinie.

Terapia na Oddziale Dziennym Leczenia Uzależnień, którą oferujemy jest intensywną formą leczenia uzależnienia od alkoholu wraz z innymi uzależnieniami, w tym uzależnieniem od hazardu.

Osoby zainteresowane udziałem w Programie prosimy o kontakt z naszym Biurem Medycznym pod nr 535 00 80 10 (8:00 – 20:00)

Zapraszamy

BEZPŁATNA TERAPIA UZALEŻNIEŃ W MEDI-LIFE

Zapewniamy Państwa, że stosujemy zasady bezpieczeństwa wg zaleceń światowej organizacji zdrowia (WHO) aby zabezpieczyć zdrowie naszych pacjentów w związku z epidemią koronawirusa COVID - 19.

X