Slide One
ROZWÓJ
TERAPIA
WARSZTATY
LECZENIE
Slide One
Slide One
ROZWÓJ
TERAPIA
WARSZTATY
LECZENIE
Slide One
previous arrow
next arrow

Firmą zarządzającą Grupą jest MEDI – LIFE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Grupę tworzą specjaliści z zakresu psychiatrii wraz ze specjalistami innych dziedzin medycyny, w tym lekarze psychiatrzy, anestezjolodzy, interniści, kardiolodzy, psycholodzy i psychoterapeuci oraz ratownicy i zespół pielęgniarski.

Udzielane przez nas świadczenia realizowane są w podmiotach leczniczych bezpośrednio należące do Spółki oraz jednostkach z nią współpracujących.

Współpracujemy również z Prywatnymi Gabinetami Lekarskimi i Terapeutycznymi w całej Polsce.

W ramach posiadanych kompetencji podejmujemy się szeroko rozumianej opiece zdrowia psychicznego.

0
URATOWANYCH DUSZ
0
PORAD DZIENNIE
0
UŚMIECHÓW
0 %
RADOŚCI Z ŻYCIA

CELE GRUPY MEDILIFE

Nadrzędnym celem naszej Grupy jest utworzenie w całej Polsce sieci współpracujących ze sobą Specjalistów, Gabinetów i Jednostek Medycznych oferujących Pacjentom wsparcie i opiekę w zakresie zdrowia psychicznego.

MISJA GRUPY MEDILIFE

Misją naszej GRUPY MEDILIFE jest świadczenie specjalistycznych usług medycznych z zakresu ochrony, przywracania i ratowania zdrowia psychicznego.

Nasza oferta dedykowana jest zarówno dla Pacjentów indywidualnych, jak i dla firm i podmiotów dysponującymi publicznymi środkami finansowymi.

Podstawą tworzonych Programów jest opieka i leczenie w dedykowanym procesie każdorazowo przypisanym do zdiagnozowanego problemu.

Jesteśmy zdania, iż profesjonalna opieka zdrowotna, jak i wysoki standard udzielanych świadczeń jest połączeniem wysokich umiejętności kadry medycznej z merytoryką realizowanych Programem. Zaufanie Pacjentów ma dla nas ogromną wartość. Odpowiedzialność, która na nas spoczywa, zobowiązuje do zapewnienia opieki medycznej na najwyższym poziomie.

Mając nadzieję, iż docenicie Państwo nasze starania w służbie ratowania zdrowia, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W tym miejscu serdecznie zapraszamy do współpracy specjalistów w zakresie zdrowia psychicznego oraz innych gałęzi medycyny, nie tylko z Warszawy, ale i z pozostałej części Polski.

Do zobaczenia

Zapewniamy Państwa, że stosujemy zasady bezpieczeństwa wg zaleceń światowej organizacji zdrowia (WHO) aby zabezpieczyć zdrowie naszych pacjentów w związku z epidemią koronawirusa COVID - 19.

X