GRUPY TERAPEUTYCZNE

Psychoterapia XXI w

Dyskretnie - Kompleksowo - Bezpiecznie

GRUPY TERAPEUTYCZNE

Nasze doświadczenie w leczeniu uzależnień oraz ochronie zdrowia psychicznego sięga 2002 roku.

Jesteśmy jedną z niewielu jednostek w Polsce, która kompleksowo podejmuje się leczenia i terapii. Organizujemy liczne Warsztaty i Szkolenia nie tylko dla naszych Pacjentów, ale również dla ich Rodzin i Bliskich. Posiadamy wyspecjalizowane Poradnie Zdrowia Psychicznego, Poradnie Leczenia i Terapii Uzależnień, własny Ośrodek Terapii i Rozwoju oraz Klinikę Detoksykacji.

Zapewniamy wszystkie formy terapii lecenia i ochrony zdrowia psychicznego, w tym leczenia i terapii uzależnień.

W procesie terapeutycznym wykorzystujemy najnowsze narzędzia terapeutyczne. Stawiamy na Psychoterapię starając się dotrzeć do przyczyny zażywania, brania, czy też picia.

ŚWIADCZENIA MEDYCZNE PREMIUM

Psycholog Warszawa

PORADNIA ZDROWIA PSYCHICZNEGO

Specjalistyczna pomoc, której celem jest przywrócenia harmonii zdrowia psychicznego zarówno względem naszych Pacjentów, jak i ich bliskich. Realizowana jest ona w ramach wizyt diagnostycznych, konsultacji oraz spotkań terapeutycznych i warsztatów.

PORADNIA LECZENIA UZALEŻNIEŃ

Zapewniamy opiekę uwzględniającą wszystkie etapy leczenia uzależnienia. Posiadamy dedykowane gabinety, organizujemy spotkania terapeutyczne oraz warsztaty. Realizowany program zapewnia naszym Pacjentom dostęp do wszelkich wymaganych chorobą świadczeń.

OŚRODEK
DETOKSYKACJI

Przeprowadzane w Ośrodku zabiegi medyczne mają za zadanie bezpiecznego i skutecznego odtrucie organizmu z alkoholu, z leków, z narkotyków i innych substancji psychoaktywnych. W całym procesie detoksykacji zapewniamy wsparcie terapeutyczne i pomoc bliskim.

OŚRODEK ROZWOJU i TERAPII

Intensywna terapia uzależnień realizowana w warunkach stacjonarnych w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Zapewniamy pełną opiekę socjalną oraz terapeutyczną uwzględniającą zdrowotne potrzeby naszych Pacjentów oraz ich bliskich.

Bezpłatne świadczenia Terapii Uzależnień w Programie „Oddział Dzienny Leczenia Uzależnień od Alkoholu” realizowane są w ramach spotkań grupowych.

W spotkaniach mogą uczestniczyć wszystkie osoby, u których stwierdzono Uzależnienie od Alkoholu i innych substancji psychoaktywnych, w tym Leków, Narkotyków i Dopalaczy oraz osoby Hazardziści.

Spotkania odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 14:00, w naszej Porani w Piasecznie przy ul.Gerbera 14. Osoby zainteresowane Programem prosimy o kontakt pod nr tel.: 535 00 80 10

Aktualności

[latest-selected-content limit=”16″ display=”title,date,excerpt-small” titletag=”h2″ chrlimit=”120″ url=”yes” linktext=”Więcej” image=”large” elements=”3″ default_height=”330px” css=”three-columns content algin-left” type=”post” status=”publish” taxonomy=”category” term=”leczenie-uzaleznien” orderby=”dateD”]
0
URATOWANYCH DUSZ
0
PORAD DZIENNIE
0
UŚMIECHÓW
0 %
RADOŚCI Z ŻYCIA

KONTAKT

W każdej naszej placówce podejmujemy się ochrony i ratowania zdrowia psychicznego, 
starając się zapewnić Państwu przyjazną, domową atmosferę.

MEDILIFE WARSZAWA

Rozwój – Zdrowie Psychiczne – Leczenie Uzależnień

Pon – pt. 8:00 – 20:00

MEDILIFE PIASECZNO

Rozwój – Zdrowie Psychiczne – Leczenie Uzależnień

Pon – pt. 8:00 – 20:00

MEDILIFE KONSTANCIN

Rozwój – Ośrodek Terapii – Oddział Detoksykacji

Pon – pt. 8:00 – 20:00

Zapewniamy Państwa, że stosujemy zasady bezpieczeństwa wg zaleceń światowej organizacji zdrowia (WHO) aby zabezpieczyć zdrowie naszych pacjentów w związku z epidemią koronawirusa COVID - 19.

X