fbpx

LECZENIE UZALEŻNIEń

MEDYCZNE USŁUGI PREMIUM

Dyskretnie - Kompleksowo - Bezpiecznie

LECZENIE UZALEŻNIEŃ WARSZAWA

Nasze doświadczenie w leczeniu uzależnień oraz ochronie zdrowia psychicznego sięga 2002 roku.

Jesteśmy jedną z niewielu jednostek w Polsce, która kompleksowo podejmuje się leczenia i terapii uzależnień. Posiadamy wyspecjalizowane Poradnie Leczenia i Terapii Uzależnień, własny Ośrodek Terapii i Rozwoju oraz Oddział Detoksykacji.

Zapewniamy wszystkie formy terapii uzależnień stanowiące kompleksowy proces leczenia. Pracujemy zarówno z Pacjentami, jak i ich Rodziną i Bliskimi. W procesie terapeutycznym wykorzystujemy najnowsze narzędzia terapeutyczne. Stawiamy na Psychoterapię starając się dotrzeć do przyczyny zażywania, brania, czy też picia.

PRYWATNY OŚRODEK DETOKSYKACJI

Anonimowe i bezpieczne odtruwanie organizmu z alkoholu, narkotyków i leków. Pełna opieka lekarska, wsparcie terapeutyczne oraz 24h opieka medyczna.

PORADNIA LECZENIA
UZALEŻNIEŃ

Zapewniamy opiekę podczas etapów leczenia. Posiadamy gabinety, organizujemy spotkania oraz warsztaty. Program zapewnia dostęp do wymaganych chorobą świadczeń.

PRYWATNY OŚRODEK TERAPEUTYCZNY

Nowoczesny program leczenia i terapii uzależnień oparty na pogłębionej psychoanalizie, czyli docieraniu do sedna / przyczyn problemu i jego eliminacja.

Nasza oferta skierowana zarówno do osób rozpoczynających leczenie, osób w trakcie leczenia oraz osób, które z różnych powodów przerwały leczenie.

Pomagamy zarówno osobom utrzymującym abstynencje, jak i osobom w trakcie zażywania substancji psychoaktywnych.

Każdy etap procesu leczenia uzależnienia podlega kontroli terapeuty przypisanego do Pacjenta. W przypadku nie osiągnięcia celu terapii, ponawiamy pracę nad wybranymi elementami terapii.

Psycholog Warszawa

PORADNIA ZDROWIA PSYCHICZNEGO

Specjalistyczna pomoc, której celem jest przywrócenia harmonii zdrowia psychicznego zarówno względem naszych Pacjentów, jak i ich bliskich. Realizowana jest ona w ramach wizyt diagnostycznych, konsultacji oraz spotkań terapeutycznych i warsztatów.

PORADNIA LECZENIA UZALEŻNIEŃ

Zapewniamy opiekę uwzględniającą wszystkie etapy leczenia uzależnienia. Posiadamy dedykowane gabinety, organizujemy spotkania terapeutyczne oraz warsztaty. Realizowany program zapewnia naszym Pacjentom dostęp do wszelkich wymaganych chorobą świadczeń.

OŚRODEK
DETOKSYKACJI

Przeprowadzane w Ośrodku zabiegi medyczne mają za zadanie bezpiecznego i skutecznego odtrucie organizmu z alkoholu, z leków, z narkotyków i innych substancji psychoaktywnych. W całym procesie detoksykacji zapewniamy wsparcie terapeutyczne i pomoc bliskim.

OŚRODEK ROZWOJU i TERAPII

Intensywna terapia uzależnień realizowana w warunkach stacjonarnych w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Zapewniamy pełną opiekę socjalną oraz terapeutyczną uwzględniającą zdrowotne potrzeby naszych Pacjentów oraz ich bliskich.

Bezpłatne świadczenia Terapii Uzależnień w Programie “Oddział Dzienny Leczenia Uzależnień od Alkoholu” realizowane są w ramach spotkań grupowych.

W spotkaniach mogą uczestniczyć wszystkie osoby, u których stwierdzono Uzależnienie od Alkoholu i innych substancji psychoaktywnych, w tym Leków, Narkotyków i Dopalaczy oraz osoby Hazardziści.

Spotkania odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 14:00, w naszej Porani w Piasecznie przy ul.Gerbera 14. Osoby zainteresowane Programem prosimy o kontakt pod nr tel.: 535 00 80 10

Aktualności

OFERTA DLA FIRM

Szkolenia i Warsztaty Warszawa

SZKOLENIA i WARSZTATY

Radzenie sobie ze stresem, Rozwój umiejętności miękkich, Coaching.

konsultacje indywidualne Warszawa Mokotów

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Dedykowane Programy z zakresu Rozwoju i Terapii ukierunkowane na konkretny cel.

ochrona-praconikow Warszawa

OCHRONA PRACOWNIKÓW

Program realizowany na rzecz pracowników firm z zakresu ochrony zdrowia psychicznego.

0
URATOWANYCH DUSZ
0
PORAD DZIENNIE
0
UŚMIECHÓW
0 %
RADOŚCI Z ŻYCIA

NASZE PLACÓWKI

PIASECZNO

WROCŁAW

KIELCE

POZNAŃ

GDYNIA

BIURO

KONTAKT

W każdej naszej placówce podejmujemy się ochrony i ratowania zdrowia psychicznego, 
starając się zapewnić Państwu przyjazną, domową atmosferę.

MEDILIFE WARSZAWA

Rozwój – Zdrowie Psychiczne – Leczenie Uzależnień

Pon – pt. 8:00 – 20:00

MEDILIFE PIASECZNO

Rozwój – Zdrowie Psychiczne – Leczenie Uzależnień

Pon – pt. 8:00 – 20:00

MEDILIFE KONSTANCIN

Rozwój – Ośrodek Terapii – Oddział Detoksykacji

Pon – pt. 8:00 – 20:00

Zapewniamy Państwa, że stosujemy zasady bezpieczeństwa wg zaleceń światowej organizacji zdrowia (WHO) aby zabezpieczyć zdrowie naszych pacjentów w związku z epidemią koronawirusa COVID - 19.

X