LECZENIE UZALEŻNIENIA OD NARKOTYKÓW

MEDYCZNE USŁUGI PREMIUM

Codzienne Konsultacje Lekarza Psychiatry

Leczenie uzależnienia od narkotyków MEDILIFE WARSZWA

Świadczenia Medyczne dla Osób Wymagających Najwyższej Jakości Usług

Na skuteczny proces leczenia uzależnienia od narkotyków składa się kilka czynników. Jednym z najważniejszych jest determinacja Pacjenta do podjęcia terapii uzależnienia od narkotyków. Przed podjęciem świadczeń polegających na terapii uzależnienia od narkotyków każdorazowo wymagana jest zgoda Pacjenta. Nawet jeśli decyzja Pacjenta o podjęciu terapii uzależnienia od narkotyków wynika z nacisków ze strony jego najbliższych, czy też związana jest z decyzją np. jego pracodawcy lub Sądu. Bez zgody Pacjenta nie możemy podjąć się udzielenia świadczeń.

KROPLÓWKA
NA KACA

W naszym Ośrodku MEDILIFE Centrum Rozwoju szybko staniesz na nogi! Oferujemy sprawdzony i bezpieczny Pakiet Kroplówka na Kaca przygotowany przez lekarzy. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom już w ciągu 2-4 godzin poczujesz się w pełni sił.

PORADNIA
LECZENIA UZALEŻNIEŃ

Zapewniamy opiekę uwzględniającą wszystkie etapy leczenia uzależnienia. Posiadamy gabinety, organizujemy spotkania oraz warsztaty. Realizowany program zapewnia naszym Pacjentom dostęp do wszelkich wymaganych chorobą świadczeń.

PRYWATNY OŚRODEK TERAPEUTYCZNY

Nowoczesny program leczenia i terapii uzależnień oferowany przez ośrodek MEDILIFE oparty jest na pogłębionej psychoanalizie,
czyli docieraniu do sedna oraz przyczyn problemów Pacjenta, a także jego bezwzględną eliminacja.

Dlaczego nasi Pacjenci osiągają tak wysokie wyniki w zachowaniu w czystości, stroniąc od narkotyków? Podstawa naszego Programu Terapii Uzależnienia od Narkotyków, podobnie, jak ma to miejsce w przypadku innych uzależnień jest oparta na silnym JA. Osiągniecie wysokiej jakości życia, życia w kontrolowanej abstynencji, bez Ciebie i Twojego zaangażowanie nie jest możliwe. Dlatego też tak dużą rolę przywiązujemy do tego byś osiągnął harmonie życia, być naprawdę poznał prawdziwego siebie.

Każdy z nas jest inny, wyjątkowy. Każdy z nas popełnia błędy. Ważne by nie poddać się myśli, „widocznie tak musi być”, „widocznie taki jestem”. Wyjście z nałogu wymagać będzie od Ciebie wielu zmian, ciężkiej pracy i wyrzeczeń. Wystarczy, że powiesz TAK, chcę podjąć leczenie, a my dostarczymy Ci wszystkie niezbędne elementy nowoczesnego, a co najważniejsze skutecznego procesu terapeutycznego.

PORADNIA LECZENIA UZALEŻNIEŃ

Zapewniamy opiekę uwzględniającą wszystkie etapy leczenia uzależnienia. Posiadamy dedykowane gabinety, organizujemy spotkania terapeutyczne oraz warsztaty. Realizowany program zapewnia naszym Pacjentom dostęp do wszelkich wymaganych chorobą świadczeń.

TERAPIA INDYWIDUALNA I GRUPOWA

Proponowane przez nas świadczenia terapeutyczne udzielane są zarówno w formie terapii indywidualnej, jak i grupowej. W zależności od potrzeb zdrowotnych Pacjenta zapewniamy szeroki wachlarz świadczeń dedykowany zainteresowanemu, jak i jego najbliższym.

Psychiatra Mokotów

ODDZIAŁ DZIENNY TERAPII UZALEŻNIEŃ NFZ

W ramach naszej oferty dedykowanej osobom uzależnionym od alkoholu, hazardu lub alkoholu
i innych uzależnień oddajemy do Państwa dyspozycji ofertę terapii uzależnień w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia na Oddziale Dziennym
(pon-pt 9:00 – 14:00).

TERAPIA DLA MIESZKAŃCÓW Gm. PIASECZNO

Miło jest nam zakomunikować,
iż już od ponad 5 lat,
mamy przyjemność realizować Projekt Burmistrza Gminy Piaseczno,
w ramach którego udzielana jest pomoc mieszkańcom gminy uzależnionym
od alkoholu oraz ich rodzinom.

Terapia uzależnienia od narkotyków prowadzona jest w formie spotkań indywidualnych i grupowych. Aby rozpocząć terapię uzależnień od narkotyków organizm Pacjenta musi być wolny od jakichkolwiek substancji psychoaktywnych. Dlatego też pierwszym krokiem jest odtrucie z narkotyków, które przeprowadza się w Oddziałach Detoksykacji. Ważne jest też, by jednostka podejmująca się odtrucia organizmu z narkotykó miła możliwość udzielenia wsparcia terapeutycznego.

Proszę pamiętać, że detoks z narkotyków nie jest terapią, mimo, że jest nieodzownym elementem procesu.

Jak rozpocząć terapię? Od czego zacząć? Przede wszystkim diagnostyka. Umów się na spotkanie z lekarzem psychiatrą – nie bój się, oni naprawdę nie gryzą 🙂

Umawiając wizytę powiedź, z jakim problemem przychodzisz. To ważne, gdyż nie każdy lekarz psychiatra ma doświadczenie w pracy z pacjentem uzależnionym od narkotyków. Zwróć też uwagę, czy w wybranej przez Ciebie poradni mają program dla osób uzależnionych od narkotyków i czy jest on kompletny. W naszej placówce zapewniamy możliwość skorzystania ze wszystkich elementów Programu Terapeutycznego, począwszy od oferty Ośrodka Detoksykacji, skończywszy na Wsparciu Rodziny i Bliskich naszych Pacjentów.

0
URATOWANYCH DUSZ
0
PORAD DZIENNIE
0
UŚMIECHÓW
0 %
RADOŚCI Z ŻYCIA

W MEDILIFE posiadamy kompleksowy Program terapeutyczny niezbędnych do pomocy, na każdym etapie pracy nad zachowaniem „czystości”, a tym samym zmianą swojego dotychczasowego życia.

Czasem wymaga, to powrotu do przeżytych traum, okresów, w którym zabrakło sił by przeciwstawić się złu, którego doznawałaś / doznawałeś. Nawet najlepszy terapeuta nie pomoże Ci, jeśli nie przepracujesz swojej historii życia. Może wydać Ci się to banalne, ale właśnie tak jest. Dlatego w swojej pracy stawiamy na Ciebie!

W leczeniu uzależnień kierujemy się holistycznym podejściem do problemu, z jakim zgłasza się do nas Pacjent, dlatego też pracujemy nad tym, by osiągnął on pełną harmonie we wszystkich obszarach swojego życia. Za Twoją zgodą udzielamy pomocy również Twoim najbliższym, rodzinie, przyjaciołom, dzieciom.

Zapewniamy Państwa, że stosujemy zasady bezpieczeństwa wg zaleceń światowej organizacji zdrowia (WHO) aby zabezpieczyć zdrowie naszych pacjentów w związku z epidemią koronawirusa COVID - 19.

X