KLINIKA DETOKSYKACJI
DETOKS WARSZAWA

Medyczne Usługi Premium

Codzienne Konsultacje Lekarza Psychiatry

Bezbolesne Odtruwanie Organizmu

PRYWATNA KLINIKA DETOKSYKACJI Warszawa

Opiekę Medyczną Zapewnia
ZESPÓŁ dr ANNY MARII FIGURA

Prowadzimy Prywatną Klinikę Detoksykacji w Warszawie. Nasz ośrodek należy do Grupy Medycznej MediLife, funkcjonującej zgodnie z wytycznymi utworzonymi dla jednostek medycznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić odpowiedni standard obsługi Pacjentów, a także pełne poczucie bezpieczeństwa wszystkim osobom zdecydowanym na przeprowadzenie detoksu organizmu. Tego rodzaju procedura stanowi przy tym istotny, pierwszy krok wprowadzający do terapii uzależnień, którą zapewnia nasz Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień.

Nasi Pacjenci nierzadko mają dodatkowe problemy zdrowotne, które mogą wpływać na cały przebieg odtruwania. W związku z tym zapewniamy całodobową opiekę medyczną realizowaną przez zespół lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych oraz terapeutów i psychologów. Pomagamy nie tylko Pacjentom, ale również najbliższym, którzy muszą mieć pełną świadomość tego, jak ważne jest prawidłowe przeprowadzenie detoksu.

MEDILIFE Detoks Alkoholowy, Odtrucie Alkoholowe, Prywatna Klinika Detoksykacji

ODTRUCIE Z ALKOHOLU

Detoks alkoholowy wykonywany jest w przypadku zatrucia alkoholem. W zależności od stanu zdrowia i stężenia alkoholu we krwi podawana jest Kroplówka na Kaca, a w przypadku osób uzależnionych uruchamiana jest procedura odtrucia organizmu z alkoholu.

MEDILIFE Detoks Lekowy, Odtrucie Lekowe, Prywatna Klinika Detoksykacji

ODTRUCIE Z LEKÓW

Detoks lekowy wykonywany jest wówczas, gdy Pacjent nie potrafi samodzielnie odstawić leku bądź leków, które przyjmuje, a od których jest bądź też staje się uzależniony. Odtrucie z leków odbywa się wyłącznie pod opieką lekarza.

MEDILIFE Detoks Narkotykowy, Odtrucie Narkotykowe, Prywatna Klinika Detoksykacji

ODTRUCIE Z NARKOTYKÓW

Detoks narkotykowy, podobnie jak ma, to miejsce przy innych uzależnieniach, podejmowany jest u osób zatrutych wskazaną grupą substancji psychoaktywnych. Do zatrucia może dojść nawet w przypadku jednorazowego doświadczenia z narkotykiem.

TRZY KROKI BY PRZESTAĆ

ZADZWOŃ DO NAS

Powiedź nam, co się dzieje. Pomożemy!

SKONSULTUJ SWÓJ PROBLEM

Opisz objawy i co piłeś / brałeś.

PODEJMIJ LECZENIE

Przyjedź. Poczuj ulgę i spokój.

PROFESJONALNY ZESPÓŁ MEDYCZNY

Detoks Warszawa

CODZIENNE KONSULTACJE LEKARZA PSYCHIATRY

Detox Warszawa doswiadczenie-kliniczne

PROFESJONALNY ZESPÓŁ MEDYCZNY

opieka- medyczna Warszawa

GWARANTOWANA JAKOŚĆ LECZENIA

kroplowka na kaca Detoks Warszawa

24 GODZINNA
OPIEKA MEDYCZNA

recepty - detox Warszawa

ZWOLNIENIA LEKARSKIE, RECEPTY, ZALECENIA

Odtrucie z narkotyków Warszawa, alkoholu

ODTRUCIE OPARTE NA SPRAWDZONYCH RECEPTURACH

CZY W KLINICE JEST LEKARZ ?

Zapewniamy całodobową opiekę medyczną realizowaną przez zespół lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych oraz terapeutów i psychologów. Pomagamy nie tylko Pacjentom, ale również najbliższym naszych podopiecznych.

Jak przygotować się do odtrucia z leków, alkoholu, narkotyków?

konsultacja psychologiczna warszawa

KONSULTACJA TELEFONICZNA

Zadzwoń. Powiedz jak się czujesz, co się z Tobą dzieje. Czy odczuwasz lęk, niepokój, ból ? W oparciu o uzyskane informacje ocenimy Twój stan zdrowia oraz wskażemy najbezpieczniejsze rozwiązania Twoich problemów zdrowotnych.

procedura medyczna Warszawa

PROCEDURA
MEDYCZNA

Przyjmujemy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Każdorazowo wymagana jest Państwa zgoda na leczenie. Oferujemy 24h pełną opiekę, konsultacje u lekarza psychiatry, badania i wyżywienie. Wystawiamy zwolnienia lekarskie.

przebieg leczenia Warszawa

PRZEBIEG
LECZENIA

Zakres podejmowanych przez nas świadczeń medycznych polegających na odtruciu z alkoholu, narkotyków oraz leków uzależniony jest od stanu Twojego zdrowia. Podstawą udzielanej przez nas pomocy medycznej jest wynik badań.

czas leczenia - detox Warszawa

CZAS
LECZENIA

Okres odtrucia Twojego organizmu z alkoholu, leków, czy też narkotyków uzależniony jest od Twojego stanu zdrowia, cech fizycznych, intensywności spożywania takich substancji jak alkohol, leki, narkotyki oraz wyniku badania lekarskiego.

Jak wygląda odtruwanie w MediLife w Warszawie?

Na terenie ośrodka opiekę nad Pacjentami sprawuje zespół specjalistów z różnych dziedzin. Proces odtruwania organizmu poprzedza szczegółowy wywiad związany zarówno z kwestią samego uzależnienia, jak i dotyczący tego, jakie występują zaburzenia psychiczne czy inne problemy zdrowotne.

Rodzaj przeprowadzanego w MediLife odtruwania w Warszawie jest zależny od stanu zdrowia Pacjenta oraz rodzaju substancji wywołującej nałóg. W naszej prywatnej klinice oferujemy leczenie uzależnienia w trybie stacjonarnym, prowadzone pod opieką lekarza psychiatry.

Detoksykacja, a także stosowane w jej trakcie wsparcie farmakologiczne dobierane są indywidualnie. Z tego względu wyróżniamy:

·         odtrucie z alkoholu,

·         odtrucie z leków,

·         odtrucie z narkotyków.

Odtruwanie Pacjentów z chorobą alkoholową

Jednym z często przeprowadzanych rodzajów odtruwania jest detoks alkoholowy, stanowiący podstawę do dalszego leczenia alkoholizmu. Jest to choroba dość powszechna, głównie poprzez wzgląd na dostępność „procentów” oraz raczej łagodne podejście społeczeństwa do tego nałogu. Stąd po alkohol sięgają także ludzie młodzi, którzy mogą jednorazowo przyjąć jego nadmierną ilość, jak i osoby trwale uzależnione. W obu przypadkach, gdy mamy do czynienia z incydentalnym zatruciem, jak i z chorobą alkoholową, oferujemy oczyszczanie organizmu z substancji szkodliwych. Zapewniamy przy tym anonimowośćempatię i niezbędne zaplecze socjalne oraz medyczne, pozwalające w spokoju powrócić do zdrowia i poradzić sobie z odstawieniem alkoholu.

Odtrucie alkoholowe może trwać do kilku dni, zazwyczaj do około 72 godzin. U Pacjentów występują w tym czasie objawy zespołu abstynencyjnego, które mogą być wyjątkowo przykre. Mogą pojawić się drgawki, omamy wzrokowe, nudności, wymioty. Osobie uzależnionej konieczne może być podanie witamin i składników mineralnych, które są nadmiernie wypłukiwane z organizmu w przypadku wpadnięcia w ciąg alkoholowy. Terapia zakłada wówczas uzupełnienie niedoboru magnezu i potasu, a także podanie elektrolitów.

Proces odtrucia z narkotyków lub leków

W naszym ośrodku przeprowadzamy również detoks ponarkotykowy, mający na celu zneutralizowanie substancji psychoaktywnych we krwi Pacjenta. W przypadku odtruwania tego rodzaju osoba uzależniona może uskarżać się na szereg negatywnych objawów, w tym na: bóle głowy i mięśni, kołatanie serca, rozdrażnienie czy serię zaburzeń psychotycznych (halucynacje, uczucie zagrożenia, omamy słuchowe związane z wrażeniem podsłuchiwania/śledzenia chorego). Takie symptomy mogą być dla Pacjenta niebezpieczne, stąd konieczność ciągłego nadzoru ze strony lekarza, pielęgniarki czy innych specjalistów terapii uzależnień.

Czas trwania detoksu ze środków psychoaktywnych może wynieść nawet kilkanaście dni, podczas których Pacjentowi podawane są także niezbędne witaminy, elektrolity, niekiedy też środki uspokajające i na bezsenność. Dużą rolę w trakcie odtruwania z toksyn związanych z narkotykami lub po przyjęciu dopalaczy odgrywa wsparcie ze strony bliskich osób – rodziny lub przyjaciół.

Najdłużej trwającym i czasem też bardziej skomplikowanym jest detoks polekowy, który trzeba przeprowadzić u osób uzależnionych od środków farmakologicznych. Paradoksalnie największą przeszkodą jest w tym wypadku faktyczny stan zdrowia Pacjenta. Jeśli z jego powodu musi przyjmować leki, na przykład przeciwbólowe, odtruwanie zawsze powinno przebiegać pod ścisłą kontrolą lekarza. Jest to również proces dłuższy, bo przeprowadzany stopniowo. Warto mieć przy tym świadomość, że uzależnić mogą preparaty nawet dostępne bez recepty.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie uczucia towarzyszą osobie, która pojawia się na detoksie alkoholowym w Warszawie czy też na odtruwaniu polekowym lub ponarkotykowym. Dlatego też zapewniamy wsparcie psychologiczne, które jest bardzo potrzebne w tych trudnych momentach. Pamiętaj – odtrucie, które prowadzi wykwalifikowana kadra, to szansa na to, by powrócić do normalnego funkcjonowania. Nigdy nie jest za późno na zmiany i naprawienie swoich błędów.

Kompleksowa pomoc dla każdego

W trakcie detoksykacji chodzi nie tylko o to, by odtruć organizm. To również praca nad tym, by stan Pacjenta umożliwiał psychiczne przygotowanie się do podjęcia psychoterapii i stopniowego wyjścia z choroby, która dotyka także rodzinę i bliskich. Skuteczność podjętych kroków jest w największej mierze zależna od postawy chorego – nasi psychiatrzy we współpracy z terapeutami są w tym czasie gotowi wesprzeć go i prowadzić w procesie dalszego leczenia.

Osoba chora jest zawsze uprzedzana o możliwości wystąpienia objawów odstawiennych, zostaje jej zapewnione bezpieczeństwo i pomoc medyczna wpływająca na ich złagodzenie. Dzięki temu możemy też zapobiec ewentualnym późniejszym komplikacjom i zapewnić szansę na powrót do zdrowia.

Prowadzony w Warszawie detoks alkoholowy, narkotykowy i polekowy to oczywiście oczyszczanie organizmu, ale też psychiki. Dla osób uzależnionych odtruwanie to dopiero początek drogi do osiągnięcia harmonii w życiu. Dlatego też wszystkim osobom zainteresowanym podjęciem leczenia zapewniamy wsparcie i konsultacje w naszych Poradniach zlokalizowanych w Warszawie, Piasecznie, Konstancinie oraz placówkach z nami współpracującymi.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Nasza oferta zapewnia Pacjentom pełną anonimowość, zakwaterowanie i wyżywienie. Detoksykacja organizmu prowadzona jest całodobowo.

Aktualności

[latest-selected-content limit=”16″ display=”title,date,excerpt-small” titletag=”h2″ chrlimit=”120″ url=”yes” linktext=”Więcej” image=”large” elements=”3″ default_height=”330px” css=”three-columns content algin-left” type=”post” status=”publish” taxonomy=”category” term=”osrodek-detoksykacji” orderby=”dateD”]
Psycholog Warszawa

PORADNIA ZDROWIA PSYCHICZNEGO

Specjalistyczna pomoc, której celem jest przywrócenia harmonii zdrowia psychicznego zarówno względem naszych Pacjentów, jak i ich bliskich. Realizowana jest ona w ramach wizyt diagnostycznych, konsultacji oraz spotkań terapeutycznych i warsztatów.

PORADNIA LECZENIA UZALEŻNIEŃ

Zapewniamy opiekę uwzględniającą wszystkie etapy leczenia uzależnienia. Posiadamy dedykowane gabinety, organizujemy spotkania terapeutyczne oraz warsztaty. Realizowany program zapewnia naszym Pacjentom dostęp do wszelkich wymaganych chorobą świadczeń.

KROPLÓWKA
NA KACA

W naszym Ośrodku MEDILIFE Centrum Rozwoju szybko staniesz na nogi!

Oferujemy sprawdzony
i bezpieczny Pakiet Kroplówka na Kaca przygotowany przez lekarzy.
Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom już w ciągu 2-4 godzin poczujesz się w pełni sił.

OŚRODEK ROZWOJU i TERAPII

Intensywna terapia uzależnień realizowana w warunkach stacjonarnych w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Zapewniamy pełną opiekę socjalną oraz terapeutyczną uwzględniającą zdrowotne potrzeby naszych Pacjentów oraz ich bliskich.

0
URATOWANYCH DUSZ
0
PORAD DZIENNIE
0
UŚMIECHÓW
0 %
RADOŚCI Z ŻYCIA

KONTAKT

W każdej naszej placówce podejmujemy się ochrony i ratowania zdrowia psychicznego, 
starając się zapewnić Państwu przyjazną, domową atmosferę.

MEDILIFE WARSZAWA

Rozwój – Zdrowie Psychiczne – Leczenie Uzależnień

Pon – pt. 8:00 – 20:00

MEDILIFE PIASECZNO

Rozwój – Zdrowie Psychiczne – Leczenie Uzależnień

Pon – pt. 8:00 – 20:00

MEDILIFE KONSTANCIN

Rozwój – Ośrodek Terapii – Oddział Detoksykacji

7 dni w tygodniu / 24h

Zapewniamy Państwa, że stosujemy zasady bezpieczeństwa wg zaleceń światowej organizacji zdrowia (WHO) aby zabezpieczyć zdrowie naszych pacjentów w związku z epidemią koronawirusa COVID - 19.

X