fbpx

KLINIKA DETOKSYKACJI
DETOKS WARSZAWA

Medyczne Usługi Premium

Codzienne Konsultacje Lekarza Psychiatry

Bezbolesne Odtruwanie Organizmu

PRYWATNA KLINIKA DETOKSYKACJI Warszawa

Opiekę Medyczną Zapewnia
ZESPÓŁ dr ANNY MARII FIGURA
MEDILIFE Detoks Alkoholowy, Odtrucie Alkoholowe, Prywatna Klinika Detoksykacji

ODTRUCIE Z ALKOHOLU

Detoks alkoholowy wykonywany jest w przypadku zatrucia alkoholem. W zależności od stanu zdrowia i stężenia alkoholu we krwi podawana jest Kroplówka na Kaca, a w przypadku osób uzależnionych uruchamiana jest procedura odtrucia organizmu z alkoholu.

MEDILIFE Detoks Lekowy, Odtrucie Lekowe, Prywatna Klinika Detoksykacji

ODTRUCIE Z LEKÓW

Detoks lekowy wykonywany jest wówczas, gdy Pacjent nie potrafi samodzielnie odstawić leku bądź leków, które przyjmuje, a od których jest bądź też staje się uzależniony. Odtrucie z leków odbywa się wyłącznie pod opieką lekarza.

MEDILIFE Detoks Narkotykowy, Odtrucie Narkotykowe, Prywatna Klinika Detoksykacji

ODTRUCIE Z NARKOTYKÓW

Detoks narkotykowy, podobnie jak ma, to miejsce przy innych uzależnieniach, podejmowany jest u osób zatrutych wskazaną grupą substancji psychoaktywnych. Do zatrucia może dojść nawet w przypadku jednorazowego doświadczenia z narkotykiem.

TRZY KROKI BY PRZESTAĆ

ZADZWOŃ DO NAS

Powiedź nam, co się dzieje. Pomożemy!

SKONSULTUJ SWÓJ PROBLEM

Opisz objawy i co piłeś / brałeś.

PODEJMIJ LECZENIE

Przyjedź. Poczuj ulgę i spokój.

PROFESJONALNY ZESPÓŁ MEDYCZNY

Detoks Warszawa

CODZIENNE KONSULTACJE LEKARZA PSYCHIATRY

Detox Warszawa doswiadczenie-kliniczne

PROFESJONALNY ZESPÓŁ MEDYCZNY

opieka- medyczna Warszawa

GWARANTOWANA JAKOŚĆ LECZENIA

kroplowka na kaca Detoks Warszawa

24 GODZINNA
OPIEKA MEDYCZNA

recepty - detox Warszawa

ZWOLNIENIA LEKARSKIE, RECEPTY, ZALECENIA

Odtrucie z narkotyków Warszawa, alkoholu

ODTRUCIE OPARTE NA SPRAWDZONYCH RECEPTURACH

CZY W KLINICE JEST LEKARZ ?

Zapewniamy całodobową opiekę medyczną realizowaną przez zespół lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych oraz terapeutów i psychologów. Pomagamy nie tylko Pacjentom, ale również najbliższym naszych podopiecznych.

Jak przygotować się do odtrucia z leków, alkoholu, narkotyków?

konsultacja psychologiczna warszawa

KONSULTACJA TELEFONICZNA

Zadzwoń. Powiedz jak się czujesz, co się z Tobą dzieje. Czy odczuwasz lęk, niepokój, ból ? W oparciu o uzyskane informacje ocenimy Twój stan zdrowia oraz wskażemy najbezpieczniejsze rozwiązania Twoich problemów zdrowotnych.

procedura medyczna Warszawa

PROCEDURA
MEDYCZNA

Przyjmujemy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Każdorazowo wymagana jest Państwa zgoda na leczenie. Oferujemy 24h pełną opiekę, konsultacje u lekarza psychiatry, badania i wyżywienie. Wystawiamy zwolnienia lekarskie.

przebieg leczenia Warszawa

PRZEBIEG
LECZENIA

Zakres podejmowanych przez nas świadczeń medycznych polegających na odtruciu z alkoholu, narkotyków oraz leków uzależniony jest od stanu Twojego zdrowia. Podstawą udzielanej przez nas pomocy medycznej jest wynik badań.

czas leczenia - detox Warszawa

CZAS
LECZENIA

Okres odtrucia Twojego organizmu z alkoholu, leków, czy też narkotyków uzależniony jest od Twojego stanu zdrowia, cech fizycznych, intensywności spożywania takich substancji jak alkohol, leki, narkotyki oraz wyniku badania lekarskiego.

NAJLEPSZA PRYWATNA KLINIKA DETOKSYKACJI

Jesteśmy Prywatną Kliniką Detoksykacji w Warszawie, wchodzącą w skład Grupy Medycznej MEDILIFE, która funkcjonuje zgodnie z wytycznymi utworzonymi dla jednostek medycznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy standard obsługi Pacjentów, a także pełne poczucie bezpieczeństwa każdej osobie, która zdecyduje się na detoks w naszym Ośrodku MEDILIFE.

Dlaczego detox w MEDILIFE w Warszawie?

To co nas wyróżnia spośród innych detoksów, to fakt, iż w naszej placówce medycznej opiekę nad Pacjentem sprawuje lekarza psychiatra. Naszym Pacjentom oferujemy kompleksową pomoc, zapewniając najlepsze warunki do powrotu do zdrowia. Oferujemy:

Najczęściej detoks dotyczy osób, które wymagają odtrucia z alkoholu. Jest on bowiem powszechnie dostępny, a rytuały picia go w naszym kraju dosięgają również ludzi młodych, którzy w wyniku braku doświadczenia ulegają zatruciu alkoholowemu. Pomagamy także osobom uzależnionym od alkoholu, które po kilku tygodniach spożywania trunków wymagają natychmiastowej reakcji i specjalistycznej opieki. Zapewniamy przy tym anonimowość, empatię i oczywiście najlepsze zaplecze socjalne i medyczne, pozwalające w spokoju powrócić do zdrowia.

Odtrucie z narkotyków wymaga znacząco innego leczenia niż odtrucie z alkoholu, tak samo, jak znacząco różnią się od siebie proces odtrucia z leków od procesu odtrucia z dopalaczy. Dzięki zaangażowaniu, doświadczeniu oraz wspaniałej kadrze medycznej, która tworzy naszą jednostkę stworzyliśmy dedykowane procedury zdrowotne, w ramach których zapewniamy bezpieczne, komfortowe i skuteczne leczenie uzależnień, w tym detoks narkotykowy, detoks alkoholowy oraz detoks lekowy.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie uczucia towarzyszą osobie, która pojawia się na detoxie w Warszawie. Dlatego też dajemy również wsparcie psychologiczne, które jest bardzo potrzebne w tych trudnych momentach. Pamiętaj – odtrucie alkoholowe, czy odtrucie narkotykowe to szansa na to, by szybko stanąć na nogi i zacząć od nowa. Nigdy nie jest za późno na zmiany i naprawienie swoich błędów.

Kompleksowa pomoc dla każdego

Udzielamy pomocy i wsparcia nie tylko naszym Pacjentom, ale również ich Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom. Dla osób uzależnionych detoks organizmu, to dopiero początek drogi do osiągnięcia harmonii w życiu. Dlatego też wszystkim osobom zainteresowanym podjęciem leczenia zapewniamy wsparcie i konsultacje w naszych Poradniach zlokalizowanych w Warszawie, Piasecznie, Konstancinie oraz placówkach z nami współpracującymi.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu – specjaliści pomogą zarówno osobom, które wymagają detoxu, jak również ich bliskim.

Aktualności

Psycholog Warszawa

PORADNIA ZDROWIA PSYCHICZNEGO

Specjalistyczna pomoc, której celem jest przywrócenia harmonii zdrowia psychicznego zarówno względem naszych Pacjentów, jak i ich bliskich. Realizowana jest ona w ramach wizyt diagnostycznych, konsultacji oraz spotkań terapeutycznych i warsztatów.

PORADNIA LECZENIA UZALEŻNIEŃ

Zapewniamy opiekę uwzględniającą wszystkie etapy leczenia uzależnienia. Posiadamy dedykowane gabinety, organizujemy spotkania terapeutyczne oraz warsztaty. Realizowany program zapewnia naszym Pacjentom dostęp do wszelkich wymaganych chorobą świadczeń.

KROPLÓWKA
NA KACA

W naszym Ośrodku MEDILIFE Centrum Rozwoju szybko staniesz na nogi!

Oferujemy sprawdzony
i bezpieczny Pakiet Kroplówka na Kaca przygotowany przez lekarzy.
Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom już w ciągu 2-4 godzin poczujesz się w pełni sił.

OŚRODEK ROZWOJU i TERAPII

Intensywna terapia uzależnień realizowana w warunkach stacjonarnych w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Zapewniamy pełną opiekę socjalną oraz terapeutyczną uwzględniającą zdrowotne potrzeby naszych Pacjentów oraz ich bliskich.

0
URATOWANYCH DUSZ
0
PORAD DZIENNIE
0
UŚMIECHÓW
0 %
RADOŚCI Z ŻYCIA

KONTAKT

W każdej naszej placówce podejmujemy się ochrony i ratowania zdrowia psychicznego, 
starając się zapewnić Państwu przyjazną, domową atmosferę.

MEDILIFE WARSZAWA

Rozwój – Zdrowie Psychiczne – Leczenie Uzależnień

Pon – pt. 8:00 – 20:00

MEDILIFE PIASECZNO

Rozwój – Zdrowie Psychiczne – Leczenie Uzależnień

Pon – pt. 8:00 – 20:00

MEDILIFE KONSTANCIN

Rozwój – Ośrodek Terapii – Oddział Detoksykacji

7 dni w tygodniu / 24h

Zapewniamy Państwa, że stosujemy zasady bezpieczeństwa wg zaleceń światowej organizacji zdrowia (WHO) aby zabezpieczyć zdrowie naszych pacjentów w związku z epidemią koronawirusa COVID - 19.

X