odtrucie z leków

MEDYCZNE USŁUGI PREMIUM

Codzienne Konsultacje Lekarza Psychiatry

Odtrucie lekowe WARSZAWA MEDILIFE

Dla Osób Oczekujących Najwyższej Jakości Usług

Odtrucie z leków – świadczenie często zwane detoks polekowy, stosowane jest wówczas, gdy osoba przyjmująca leki nie potrafi ich samodzielnie odstawić. Odtrucie z leku polega na stopniowym zejściu z przyjmowanych przez Pacjenta leków, stąd też proces odtrucia zazwyczaj trwa ok 30 dni i jest uzależniony od stanu zdrowia Pacjenta, jak i rodzaju i ilości oraz czasu przyjmowania leków.

W trakcie odtrucia z leków stan zdrowia Pacjenta jest na bieżąco monitorowany, nie tylko w oparciu o wyniki badań laboratoryjnych, ale również w zakresie jego stanu psychicznego. Rolą lekarza jest osiągnięcie najbardziej optymalnego procesu leczenia, tak by przyjęty harmonogram leczenia w miarę możliwości, nie odbijał się na samopoczuciu Pacjenta.

Pacjenci najczęściej uzależniają się od leków nasennych, uspokajających i przeciwbólowych takich jak Xanax, Afobam, Nasen, Stilnox, Clonazepam, Lorafen, Relanium, Tramal, Morfina oraz Fentanyl.

KROPLÓWKA
NA KACA

W naszym Ośrodku MEDILIFE Centrum Rozwoju szybko staniesz na nogi! Oferujemy sprawdzony i bezpieczny Pakiet Kroplówka na Kaca przygotowany przez lekarzy. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom już w ciągu 2-4 godzin poczujesz się w pełni sił.

PORADNIA
LECZENIA UZALEŻNIEŃ

Zapewniamy opiekę uwzględniającą wszystkie etapy leczenia uzależnienia. Posiadamy gabinety, organizujemy spotkania oraz warsztaty. Realizowany program zapewnia naszym Pacjentom dostęp do wszelkich wymaganych chorobą świadczeń.

PRYWATNY OŚRODEK TERAPEUTYCZNY

Nowoczesny program leczenia i terapii uzależnień oferowany przez ośrodek MEDILIFE oparty jest na pogłębionej psychoanalizie,
czyli docieraniu do sedna oraz przyczyn problemów Pacjenta, a także jego bezwzględną eliminacja.

Proces leczenia uzależnienia z leków każdorazowo rozpoczyna się świadczeń odtrucia organizmu z leków, które przyjmuje Pacjent. Bez oczyszczenia organizmu z leków i ustabilizowaniu stanu zdrowia Pacjenta (psychicznego i fizycznego), nie jest możliwe rozpoczęcie pracy terapeutycznej. Odtrucie lekowe jest jednym z trudniejszych etapów całego procesu leczenia uzależnienia od leków.

Wymaga ciągłego monitorowania stanu zdrowia Pacjenta, zarówno zdrowia fizycznego, jak i psychicznego. Ważnym elementem analizy w leczeniu jest ocena samopoczucia Pacjenta. Na skutek stopniowego odstawiania leków, Pacjent może odczuwać dyskomfort, między innymi zmiany nastrojów, co może przełożyć się na jego decyzje dotyczącą kontynuacji leczenia.

Dlatego też mając świadomość, jak dużo wyrzeczeń kosztuje Pacjenta zmiana przyzwyczajeń i odstawienia leków, każdorazowo zapewniamy Pacjentowi pełną, wymaganą jego stanem zdrowia opiekę lekarza psychiatry, zespołu medycznego oraz wsparcie terapeutyczne.

W naszym Ośrodku Detoksykacji udzielamy bezpiecznego, skutecznego i bezbolesnego odtrucia organizmu z alkoholu, jak również innych niebezpiecznych dla organizmu człowieka środkach psychoaktywnych.

Wszystkie zabiegi detoksykacji organizmu zatrutego alkoholem – przeprowadzamy wyłącznie pod ścisłą kontrolą lekarzy psychiatrów.

0
URATOWANYCH DUSZ
0
PORAD DZIENNIE
0
UŚMIECHÓW
0 %
RADOŚCI Z ŻYCIA

W ramach oferty realizowanych przez nas świadczeń zapewniamy całodobową opiekę medyczną realizowaną przez zespół lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych oraz terapeutów i psychologów. Pomagamy nie tylko Pacjentom, ale również najbliższym naszych podopiecznych. Jeśli uważacie Państwo, iż Wy, albo wasi bliscy mają / mogą mieć problem z uzależnieniem od leków, lub też przyjmowane leki mimo zwiększania dawek nie dają już oczekiwanej ulgi, zapraszamy na konsultacje do naszych specjalistów. Pierwsza wizyta powinna odbyć się z lekarzem psychiatrą, który oceni problem, z którym się Państwo borykacie.

Jak przygotować się do odtrucia?

konsultacja psychologiczna warszawa

KONSULTACJA TELEFONICZNA

Zadzwoń. Powiedz jak się czujesz, co się z Tobą dzieje. Czy odczuwasz lęk, niepokój, ból ? W oparciu o uzyskane informacje ocenimy Twój stan zdrowia oraz wskażemy najbezpieczniejsze rozwiązania Twoich problemów zdrowotnych.

procedura medyczna Warszawa

PROCEDURA
MEDYCZNA

Przyjmujemy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Każdorazowo wymagana jest Państwa zgoda na leczenie. Oferujemy 24h pełną opiekę, konsultacje u lekarza psychiatry, badania i wyżywienie. Wystawiamy zwolnienia lekarskie.

przebieg leczenia Warszawa

PRZEBIEG
LECZENIA

Zakres podejmowanych przez nas świadczeń medycznych polegających na odtruciu z alkoholu, narkotyków oraz leków uzależniony jest od stanu Twojego zdrowia. Podstawą udzielanej przez nas pomocy medycznej jest wynik badań.

czas leczenia - detox Warszawa

CZAS
LECZENIA

Okres odtrucia Twojego organizmu z alkoholu, leków, czy też narkotyków uzależniony jest od Twojego stanu zdrowia, cech fizycznych, intensywności spożywania takich substancji jak alkohol, leki, narkotyki oraz wyniku badania lekarskiego.

W detoksie u osób uzależnionych nie chodzi wyłącznie o oczyszczenie organizmu z substancji psychoaktywnych. Osoba uzależniona wymaga również ustabilizowania stanu zdrowia psychicznego, co zapewnić może jedynie lekarz psychiatra z doświadczeniem w pracy z osobami uzależnionymi od leków nasennych, uspokajających oraz przeciwbólowych.

W naszej Klinice zapewniamy Państwu szeroki wachlarz świadczeń medycznych począwszy od konsultacji, poprzez świadczenia w naszej Klinice, na Grupach Terapeutycznych kończąc. Zapewniamy wszystkie świadczenia składające się na cały proces leczenia uzależnienia od leków.

Zapewniamy Państwa, że stosujemy zasady bezpieczeństwa wg zaleceń światowej organizacji zdrowia (WHO) aby zabezpieczyć zdrowie naszych pacjentów w związku z epidemią koronawirusa COVID - 19.

X