PROGRAM TERAPII dla KIEROWCÓW

ODZYSKAJ PRAWOJAZDY

W przypadku utraty prawa jazdy w wyniku jazdy pod wpływem substancji psychoaktywnych, w tym alkoholu i narkotyków możliwe jest uniknięcie postępowania karnego, a nawet przyspieszenie procedury odzyskiwania utraconego dokumentu.

Wedle informacji od pełnomocników naszych Absolwentów Programu Terapii, Sądy nie orzekają o warunkowym umorzeniu postępowania karnego z tzw. urzędu. Każdorazowo wymaga, to interwencji oskarżonego lub jego adwokata.

Aby wniosek o umorzenie postępowania karnego był skuteczny, wymaga stosownej argumentacji.

Według naszych Absolwentów, jednym z najskuteczniejszych argumentów jest potwierdzenie rozpoczęcia leczenia i terapii uzależnień. Jeszcze lepiej, gdy oskarżony zakończył Podstawowy Program Terapii, a obecnie (na czas składania wniosku) kontynuuje proces terapeutyczny.

Każdy przypadek jest inny i wymaga odrębnej analizy prawnej. Z naszej strony zapewniamy naszym Klientom profesjonalny program terapii, z elementami rozwoju, technik relaksacji i jogi.

W zależności od zaleceń Państwa pełnomocnika oraz stanu zdrowia oferujemy 14 oraz 28 dniowy Program Terapii, który każdorazowo zakończony jest wymaganym prawem Polskim wypisem przygotowanym przez lekarza i psychoterapeutę. Program realizowany jest zarówno w trybie dziennym , jak i z możliwością noclegu.

Nasz ośrodek znajduje się otulinie konstancińskiej przyrody – MEDI-LIFE Ośrodek Rozwoju i Terapii, a Poradnie w Warszawie, Piasecznie, Konstancin Jeziorna oraz w Otwocku.

0
URATOWANYCH DUSZ
0
PORAD DZIENNIE
0
UŚMIECHÓW
0 %
RADOŚCI Z ŻYCIA

Sam proces implementacji wszywki jest stosunkowo prostą czynnością nie obaczoną duży ryzykiem powikłań. Trzeba jednak pamiętać, iż w przypadkach, gdy stężenie etanolu we krwi przekracza 125–150 mg/100 ml, mogą pojawić się: niewydolność oddechowa, zaburzenia rytmu serca, zawał serca, niewydolność krążenia, utrata przytomności, drgawki, a w sporadycznych przypadkach, gdy nie zostanie udzielona pomoc – zgon.

Dlatego też tak ważnym jest by przeprowadzany zabieg odbył się wyłącznie po konsultacji z lekarzem psychiatrą i/lub psychoterapeutą. Wskazania do zabiegu powinny wyjść ze strony lekarza psychiatry, nie zaś, jak ma to często miejsce, z potrzeb rodziny / bliskich Pacjenta. Istnieje bowiem wiele przeciwwskazań do stosowania Disulfiram. Tym bardziej, że znane są już od wielu lat znaczeni skuteczniejsze metody farmakologii wspierającej proces terapeutyczny Pacjenta.

Zapewniamy Państwa, że stosujemy zasady bezpieczeństwa wg zaleceń światowej organizacji zdrowia (WHO) aby zabezpieczyć zdrowie naszych pacjentów w związku z epidemią koronawirusa COVID - 19.

X