warsztaty o emocjach

Codzienne Konsultacje Lekarza Psychiatry

Dyskretnie - Kompleksowo - Bezpiecznie

WARSZTATY o EMOCJACH

Program skupia się na postrzeganiu emocji, jako swojego sojusznika, jako źródła wsparcia w trudnych dla człowieka sytuacjach oraz w dalszej perspektywie do ochrony siebie. Właściwe rozpoznawanie emocji jest kluczem do życia zgodnie ze sobą.Im większa świadomość towarzyszących nam w danych sytuacjach emocjom, tym szybciej i dokładniej jesteśmy w stanie określić sytuacje i umieć się w niej odnaleźć.

DO KOGO KIEROWANE SĄ WARSZTATY?

Warsztaty skierowane są dla osób żyyacych w związku z osobą uzależnioną oraz dla osób uzależnionych, które zakończyły przynajmniej podstawowy program terapii leczenia uzależnień. Charakterystyka obu grup wymaga od nas indywidualnego podejścia do poruszanej problematyki dlatego stworzyliśmy dwie dedykowane grupy: Warsztaty o Emocjach dla osób uzależnionych oraz Warsztaty o Emocjach dla osób Współuzależnionych, czyli żyjących z osobą uzależnioną.

W trakcie udzielania pomocy zawsze kierujemy się holistycznym podejściem do problemu, z jakim zgłasza się do nas Pacjent, dlatego też pracujemy nad tym by osiągnął on pełną harmonie we wszystkich obszarach swojego życia. Za zgodą Pacjenta udzielamy pomocy również jego najbliższemu otoczeniu, rodzinie, przyjaciołom, dzieciom.

0
URATOWANYCH DUSZ
0
PORAD DZIENNIE
0
UŚMIECHÓW
0 %
RADOŚCI Z ŻYCIA

KONTAKT

W każdej naszej placówce podejmujemy się ochrony i ratowania zdrowia psychicznego, 
starając się zapewnić Państwu przyjazną, domową atmosferę.

MEDILIFE WARSZAWA

Rozwój – Zdrowie Psychiczne – Leczenie Uzależnień

Pon – pt. 8:00 – 20:00

MEDILIFE PIASECZNO

Rozwój – Zdrowie Psychiczne – Leczenie Uzależnień

Pon – pt. 8:00 – 20:00

MEDILIFE KONSTANCIN

Rozwój – Ośrodek Terapii – Oddział Detoksykacji

Pon – pt. 8:00 – 20:00

Zapewniamy Państwa, że stosujemy zasady bezpieczeństwa wg zaleceń światowej organizacji zdrowia (WHO) aby zabezpieczyć zdrowie naszych pacjentów w związku z epidemią koronawirusa COVID - 19.

X