Psycholog i psychiatra warszawa

NOWOCZESNA PSYCHOTERAPIA XXIw.

MEDYCZNE USŁUGI PREMIUM

Dyskretnie - Kompleksowo - Anonimowo

Poradnia MEDILIFE Warszawa – psychiatra, psycholog, terapia uzależnień

Psychiatra lub psycholog w Warszawie? W Poradni MediLife możesz skorzystać z konsultacji psychologicznej oraz pomocy lekarzy i psychoterapeutów. W ramach prowadzonej działalności organizowane są Programy Leczenia i Terapii nadzorowane przez specjalistów z zakresu psychiatrii i utworzone w zgodzie z Narodowym Programem Zdrowia Psychicznego.

Każda konsultacja psychologiczna lub psychiatryczna, psychoterapia dorosłych i dzieci czy też terapia par prowadzona jest w wyjątkowo kameralnych warunkach. W poradni wsparcia udziela:

  • lekarz psychaitra,
  • psycholog,
  • psychoterapeuta,
  • psychodietetyk,
  • specjalista terapii uzależnień,
  • terapia z elementami jogi i technik relaksacji,
  • EMDR – odwrażliwianie i przetwarzanie za pomocą ruchu gałek ocznych.

Wybierając się na konsultację do MediLife w Warszawie możesz skorzystać z opieki lekarskiej opartej o szczegółowy wywiad. Naszym podstawowym celem jest pomoc Pacjentowi, a także jego bliskim. Podczas spotkań budujemy obopólne zaufanie i razem szukamy najlepszego rozwiązania problemu. W razie takiej potrzeby możesz skorzystać także z wizyty online – o szczegóły prosimy pytać telefonicznie.

Spotkania ze specjalistą przeprowadzane są na warszawskim Mokotowie. Centrum terapii jest przygotowane do pracy zarówno z pacjentami dorosłymi, jak i z dziećmi czy młodzieżą. W ramach posiadanych kompetencji udzielamy konsultacji indywidualnych oraz grupowych, realizowana jest także terapia par. Nasze procedury, jak i placówki zapewniają pełną anonimowość i komfortowe warunki do pracy własnej.

KONSULTACJE PSYCHIATRA WARSZAWA

KONSULTACJE PSYCHIATRA PIASECZNO

KONSULTACJE PSYCHOLOG WARSZAWA

KONSULTACJE PSYCHOLOG PIASECZNO

depresja
Leczenie Depresji
zaburzenia-snu
Leczenie Bezsenności
natresctwa
Leczenie Natręctw
stress
Leczenie Stresu
psychoza
Leczenie Psychozy
nerwice
Leczenie Nerwicy
atak-paniki
Leczenie Ataków Paniki
fobie-i-stany-lękowe
Leczenie Fobie i Lęków
zaburzenia-seksualne
Zaburzenia seksualne
zaburzenia-psychosomatyczne
Zaburzenia psychosomatyczne
zaburzenia-osobowosci
Zaburzenia osobowości
zaburzenia-odzywiania
Zaburzenia odżywiania
zespoły-otępienne-i-choroba-alchaimera
Zespoły otępienne i choroba Alzheinera
choroba-dwubiegunowa
Choroba afektywna dwubiegunowa
uzaleznienia
Leczenie Uzależnień
Psycholog Warszawa

PORADNIA ZDROWIA PSYCHICZNEGO

Specjalistyczna pomoc, której celem jest przywrócenia harmonii zdrowia psychicznego zarówno względem naszych Pacjentów, jak i ich bliskich. Zapewniamy Konsultacje Psychiatry oraz Psychologa w Warszawie i Piasecznie.

Psychiatra Warszawa

FAŁSZYWY PRZYJACIEL
FEJK FRIEND

Niszczące relacje mogą zdarzyć się każdemu z nas. Oferujemy pomoc młodzieży i dorosłym, którzy zostali wykorzystali bądź czują nacisk ze strony tzw. przyjaciół. Jeśli nie potrafisz się od tego uwolnić, ten program jest dla Cebie.

Psycholog Mokotów

WARSZTATY
o EMOCJACH

Radość, smutek, zaufanie, wstrend, złość, strach, zaskoczenie, oczekiwanie,. Program skupia się na wspieraniu i motywowaniu uczestnika zajęć do korzystania z emocji, jako źródła wsparcia w trudnych dla niego sytuacjach.

Psychiatra Mokotów

ZESPÓŁ LECZENIA ŚRODOWISKOWEGO NFZ

Program opieki dedykowany osobom wymagającym opieki ze strony lekarza psychiatry oraz psychologa realizowany w formie spotkań ambulatoryjnych realizowany w ramach świadczeń gwarantowanych finansowany przez NFZ.

Dlaczego Warto skorzystać z pomocy psychologa albo psychiatry w Warszawie?

W obecnych czasach wizyta i skorzystanie z pomocy psychologa, czy też konsultacji u psychiatry nie jest już powodem do wstydu. To tak naprawdę wyraz troski o zdrowie własne lub bliskich Ci osób! Współczesny świat dla wielu pędzi trochę za szybko, a codzienna gonitwa (na którą niekiedy nie ma się wpływu) bywa bardzo wyczerpująca. Niektóre osoby czują się na tyle przytłoczone takim trybem, że nawet codzienne, proste obowiązki stają się wyzwaniem. Natłok myśli, niechęć do spotkań, stres, zmęczenie, piętrzące się problemy – to tylko niektóre kwestie, jakie podczas konsultacji poruszają Pacjenci. Takie kłopoty mogą odbijać się na Twojej pracy, wywoływać wypalenie zawodowe czy też stają się główną przyczyną kryzysu w związku.

Nieustające (lub jako takie odbierane przez Pacjenta) trudności w życiu prywatnym i problemy z odnalezieniem właściwej drogi mogą doprowadzić do utrwalenia złego samopoczucia albo różnego rodzaju schorzeń natury psychicznej.

Z doświadczenia wiemy, że takie problemy nie zawsze rozwiązują się same. W ciężkich chwilach, obarczony negatywnymi emocjami nie musisz zostawać sam – pomóc może skuteczna psychoterapia, niekiedy leki. Jeśli w związku ze zmęczeniem np. pracą potrzebujesz pomocy i wsparcia, nie wstydź się o nią poprosić. Nasz psychiatra lub psycholog zdiagnozuje Twój stan zdrowia psychicznego i dobierze odpowiednią formę leczenia. Na spotkaniach konsultacyjnych zetkniesz się z psychologiem, psychoterapeutą lub lekarzem, w zależności od tego, jakie są Twoje potrzeby oraz oczekiwania względem opieki medycznej.

W MediLife pracuje Zespół specjalistów poradni zdrowia psychicznego oraz poradni terapii uzaleznień. Nasi lekarze mogą wystawiać zwolnienia lekarskie oraz skierowania do szpitala psychiatrycznego, gdy będzie tego wymagał Twój stan zdrowia. W naszej pracy ważna jest oczywiście empatia i zrozumienie – pamiętaj, że każdy z nas zawsze stoi po Twojej stronie i działa tak, by pomóc odnaleźć Ci drogę do równowagi psychicznej.

poradnia zdrowia psychicznego Warszawa

TERAPIA
EMDR

Badania potwierdzają skuteczność tej metody w leczeniu zaburzeń lękowych, depresji, zaburzeń przywiązania i chronicznego bólu. Terapia ta odnosi się do wszystkich aspektów stresującego, czy też traumatycznego wydarzenia.

CHWILOWA UTRATA
RÓWNOWAGI PSYCHICZNEJ

Częstym powodem zaburzeń w naszej równowadze psychicznej jest zaniedbanie. Wymagająca praca, kolejne wyzwania by udowodnić innym, że jesteśmy najlepsi - niezastąpieni, perfekcyjny mąż, żona, partner, idealna rodzina.

Psychiatra Warszawa Mokotów

STRES I ZABURZENIA
Z NIM ZWIĄZANE

Uczucie codziennego stresu towarzyszy niemal każdemu z nas. Gdy ma charakter przejściowy, może działać nawet motywująco, ale jeśli jego stan utrzymuje się zbyt długo, może być przyczyną frustracji i kłopotów zdrowotnych.

Zakres opieki psychologicznej i psychiatrycznej

W ramach prowadzonych świadczeń medycznych zapewniamy opiekę na różnych obszarach. Pierwsza konsultacja osób dorosłych, dzieci i młodzieży przeprowadzana jest zawsze w najkrótszym możliwym terminie. Nasze centrum medyczne realizuje opiekę dla osób pochodzących z rodzin dysfunkcyjnych, DDA, udzielane jest ponadto doradztwo zawodowe. Spotkania odbywają się według ściśle ustalonego harmonogramu, dzięki czemu każdy Pacjent dokładnie wie, jak będzie przebiegać jego leczenie. Nad młodszymi osobami opiekę terapeutyczną sprawuje psycholog dziecięcy oraz psychiatra dzieci. Osoby dorosłe kierowane są do psychologów, psychoterapeutów i psychiatrów, którzy mogą zalecić psychoterapię, farmakologię lub też wystawiają skierowania do takich specjalistów jak neurolog dzieci i dorosłych.

Wszelkie działania opierają się na diagnozowaniu problemów u ich podstaw. Dzięki temu możemy podjąć się leczenia stresu, depresji, nerwic, schizofrenii i innych zaburzeń psychicznych, w tym również zaburzeń odżywiania, takich jak bulimia i anoreksja. By postawić szybką i trafną diagnozę wykorzystujemy dostępne narzędzia, takie jak testy psychologiczne. Jednocześnie bliskim osób chorych, w tym rodzicom małoletnich pacjentów udzielamy informacji na temat postępowania i podkreślamy, jak ważne jest odpowiednie podejście do stanu zdrowia podopiecznego.

Porada psychologiczna, psychoterapia, konsultacje dla małżeństw odbywają się na terenie Warszawy. Umów wizytę w naszej placówce na Mokotowie, w Piasecznie lub w Konstancinie.

Odtrucia alkoholowe, narkotykowe i lekowe, w tym zabiegi wszycia Esperalu wykonywane są w Klinice Detoksykacji w Konstancinie. W Konstanicienie znajduje się również nasz Ośrodek Terapii Uzależnień. We wszystkich placówkach warszawskich i piaseczyńskich prowadzimy natomiast terapię grupową i indywidualną oraz szkolenia i warsztaty z elementami rozwoju osobistego.

Niezależnie od tego, czy problemem jest zaburzenie snu, lęki, uzaleznienie, czy też chwilowa utrata zdrowia psychicznego spowodowana zmęczeniem, w MEDI-LIFE znajdziesz specjalistę dla Siebie. Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń, chętnie udzielimy Ci dodatkowych informacji i zaprosimy na wizytę w poradni. Skorzystaj z pomocy, opowiedz o problemach, sytuacji w związku lub w pracy. Grono naszych terapeutów czeka na Ciebie!

Lekarz Psychiatra Warszawa

AKTUALNOŚCI

[latest-selected-content limit=”16″ display=”title,date,excerpt-small” titletag=”h2″ chrlimit=”120″ url=”yes” linktext=”Więcej” image=”large” elements=”3″ default_height=”330px” css=”three-columns content algin-left” type=”post” status=”publish” taxonomy=”category” term=”zdrowie-psychiczne” orderby=”dateD”]

OFERTA DLA FIRM

Szkolenia i Warsztaty Warszawa

SZKOLENIA i WARSZTATY

Radzenie sobie ze stresem, Rozwój umiejętności miękkich, Coaching.

konsultacje indywidualne Warszawa Mokotów

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Dedykowane Programy z zakresu Rozwoju i Terapii ukierunkowane na konkretny cel.

ochrona-praconikow Warszawa

OCHRONA PRACOWNIKÓW

Program realizowany na rzecz pracowników firm z zakresu ochrony zdrowia psychicznego.

0
URATOWANYCH DUSZ
0
PORAD DZIENNIE
0
UŚMIECHÓW
0 %
RADOŚCI Z ŻYCIA

NASZE PLACÓWKI

PIASECZNO

WROCŁAW

KIELCE

POZNAŃ

GDYNIA

BIURO

KONTAKT

W każdej naszej placówce podejmujemy się ochrony i ratowania zdrowia psychicznego, 
starając się zapewnić Państwu przyjazną, domową atmosferę.

MEDILIFE WARSZAWA

Rozwój – Zdrowie Psychiczne – Leczenie Uzależnień

Pon – pt. 8:00 – 20:00

MEDILIFE PIASECZNO

Rozwój – Zdrowie Psychiczne – Leczenie Uzależnień

Pon – pt. 8:00 – 20:00

MEDILIFE KONSTANCIN

Rozwój – Ośrodek Terapii – Oddział Detoksykacji

Pon – pt. 8:00 – 20:00

Zapewniamy Państwa, że stosujemy zasady bezpieczeństwa wg zaleceń światowej organizacji zdrowia (WHO) aby zabezpieczyć zdrowie naszych pacjentów w związku z epidemią koronawirusa COVID - 19.

X